ÖZYEĞİN’DEKİ PİLOTLAR AYJET’TE UÇACAK

16 Haziran 2012 08:33:45
Özyeğin Üniversitesi Havacılık Yüksekokulu Pilotaj lisans programı öğrencileri uçuş eğitimlerini Ayjet’te yapacak.

Ayjet Uçuş Okulunun 25’nci ve 26’ncı dönem öğrencilerinin mezuniyet töreni bugün saat 16:00’ da Hezarfen Havaalanı’nda gerçekleştirilecek.

Genç pilotların mezuniyet törenine aileleri, Ayjet personeli ve davetliler katılacak. Mezuniyet törenini takiben kokteyl ve akrobasi pilotu Ali İsmet Öztürk gösteri uçuşu yapacak.

Bu arada Ayjet, 2012-2013 eğitim-öğretim yılından itibaren Özyeğin Üniversitesi ile Havacılık Yüksek Okulu bünyesinde açılan pilotaj lisans programının öğrencilerinin de uçuş eğitimlerini gerçekleştirecek.

Özyeğin Üniversitesi ve Ayjet işbirliği Türk Sivil Havacılığının artan pilot ihtiyacının nitelikli bir şekilde karşılanmasında önemli bir rol üstlenecek.

YORUMLAR

Evet doğru teşhis 17 Haziran 2012, Pazar 01:29:40 Artık herkez kendi alanında balık tutacak. Asker kendi alanında sivilde kendi alanında ;))
Bencede.... 16 Haziran 2012, Cumartesi 16:32:26 O pilotların okudukları askeri liselere harp okullarına girmek isteyen yüzbinlerce genç çıkıyor hersene yetmedi içlerinde az bi kısmı pilot olabiliyor tsk o kadar masraf döküyor masraf neyse tsk onları yalnızca 10 yıl sonra istifa etsinler diye yetiştirmedi...Sivil pilot daha doğru askerde emekliliğini beklesin......Bu yeni uçuş okulu şimdiden hayırlı olsun....
BİLİYORMUYDUNUZ'A 16 Haziran 2012, Cumartesi 12:20:43 SEN BARDAĞIN YANLIŞ TARAFINI GÖRÜYORSUN..BENCE 10 YILINI DOLDURUP DA İSTİFA FİLAN ETMESİN GARİBAN YÜZBAŞI PİLOTLARIMIZ..ÇÜNKÜ ASKER İŞSİZ PİLOTLARLA DOLU ŞU AN HERYER..HAMDİ TOPÇU AÇIKLADI..ARTIK ASKER YOK..KENDİ PİLOTUNU KENDİ YETİŞTİRCEK THY..AYDINDA..Kİ ZATEN BİZİM ASKERLER NE DLR SINAVINI NE DE TOEIC SINAVINI GEÇEBİLİYORLAR:)):BENCE DERS ÇALIŞIP KURMAY OLSUNLAR..KOMUTAN OLSUNLAR..KOL LİDERİ OLSUNLAR..AMA İŞSİZ VE PARASIZ OLMASINLAR
BİLİYOR MUYDUNUZ? 16 Haziran 2012, Cumartesi 11:31:37 TSK nın mecburi hizmet süresi 15 senden 10 seneye düştü.Bu da eşittir sivil pilotlar gene işsiz dolaşmaya devam edecek.

YORUM GÖNDER

  • * Yorumlarınız, editör onayından geçmesi durumunda yayınlanacaktır.
  • * Gönderilen yorumlardan kaynaklanacak yasal sorumluluk yorumu gönderen kullanıcılara aittir. Yorumlardan AirportHaber ve bağlı kuruluşları sorumlu tutulamaz.
  • * Kişiler ya da kurumlar hakkında yapılan, eleştiri sınırlarını aşan, hakaret, kötü söz, uygunsuz kelime, ırkçılık, bölücülük unsurları içeren yorumlara yer verilmemektedir.